Schody drewniane

Producent schodów – Białystok

Nasza firma produkuje kilka rodzajów schodów drewnianych: policzkowe, dywanowe, na beton, grzebieniowe, wspornikowe i na konstrukcji metalowej. Proponujemy również różnego typu balustrady dopasawane do każdego typu wyprodukowanych przez nas schodów. Długoletnie doświadczenie pozwala nam odpowiednio połączyć rodzaj schodów i gatunek drewna, z którego są wykonane z najbardziej odpowiednią balustradą – podnoszącą i eksponującą piękno drewna.
Balustrada szklana - Producent schodów drewnianych - Białystok

Jako jeden z większych producentów schodów drewnianych możemy sprostać wymaganiom każdego klienta. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się schody wspornikowe oraz na konstrukcji metalowej. Nowoczesny, surowy wygląd wnętrz mieszkalnych spowodował, że ten typ schodów jest bardzo chętnie wykorzystywany przez projektantów. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji:
Schody Białystok

W naszym asortymencie wyróżnić możemy następujące rodzaje schodów:

Producent schodów Białystok specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie schodów, zaczynając od początkowego etapu kontaktu z klientem oraz zapoznania go z ofertą, doradztwo w planowaniu oraz projektowaniu, a kończąc na wykonaniu i montażu. Nowością w naszej ofercie jest możliwość zakupu schodów do samodzielnego montażu. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata w tym segmencie oraz posiadana wiedza pozwalają nam na zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz również:
Schody drewniane Białystok

Producent schodów - Białystok