Producent schodów Białystok

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości na lata.

Jesteśmy białostockim producentem schodów i balustrad z wieloletnim doświadczeniem w produkcji schodów z drewna. Działamy na terenie Białegostoku od ponad 20 lat. Drewno jako materiał jest nam doskonale znane – wiemy, że tylko poprzez jego najlepszą jakość i fachową obróbkę można osiągnąć znakomity efekt. Firma posiada nowoczesną stolarnię, lakiernię oraz suszarnię. W produkcji wykorzystywane są maszyny CNC (maszyny sterowane numerycznie), dzięki czemu obróbka drewna jest niezwykle precyzyjna oraz wydajna. Taki model produkcji gwarantuje terminowość oraz bardzo dużą elastyczność. Duża powierzchnia produkcyjna, rozbudowany park maszynowy oraz wykwalifikowani pracownicy, to gwarancja sprostania nawet dużym cyklicznym zamówieniom hurtowym. Specjalizujemy się w indywidualnych zamówieniach, jak też działamy w oparciu o model stałych dostaw gotowych zestawów schodów do firm deweloperskich, producentów domów modułowych oraz sieci handlowych.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość drewna, z którego wykonujemy schody, ale także precyzyjna praca naszych stolarzy.

To dzięki wieloletnim umiejętnościom, wiedzy i fachowemu podejściu, spod rąk naszych pracowników wychodzą piękne i trwałe schody drewniane.
Nasza firma stale współpracuje z niezawodnymi fachowcami innych specjalności: ślusarzami, szklarzami, kowalami i osobami zajmującymi się obróbką metalu. Dzięki nim powstają piękne i trwałe balustrady, które dodatkowo podkreślają i bardziej eksponują drewno w schodach.
Staramy się jak najwięcej współpracować z lokalnymi zakładami, co daje nam gwarancję szybkiego i terminowego realizowania zamówień, a także bezpośredni nadzór nad zleconymi pracami. Wyprodukowane przez nas schody to często połączenie kilku różnych materiałów. Taka produkcja wymaga zgrania dostaw poszczególnych elementów, ich dopasowania a w efekcie końcowym montażu schodów w domu bądź firmie Klienta.

Producent schodów Białystok. Wysoka jakość wykonania schodów jest gwarancją zadowolenia klienta.

Producent schodów - Białystok
Producent schodów - Białystok